Wydajny tusz Canon 545 – najważniejsze parametry atramentu do urządzeń wielofunkcyjnych Pixma

Wydajność urządzenia, które wykorzystujemy do drukowania i skanowania w skali roki ma przełożenie na stan finansów naszego przedsiębiorstwa. Jeżeli dopiero otwieramy firmę lub chcemy okazjonalnie wydrukować stronę tekstu i zdjęcie z przyjęcia, to warto sprawdzić urządzenia z serii Canon Pixma. Te w trakcie druku wykorzystują tusz do drukarki Canon 545. Czym się charakteryzuje? Ile kosztuje? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w treści tego artykułu.

Wydajność urządzeń wielofunkcyjnych z serii Pixma zależy od tuszu

Urządzenia z serii Pixma to drukarki atramentowe. Mając tego świadomość powinniśmy skupić się na redukcji kosztów związanych z nabyciem tuszu. Dobrym pomysłem jest kupowanie opakowań większych, które proponuję nam producent Canon.

Opakowania XL dostępne w ofercie pozwalają na oszczędność, a także ekonomiczny wydruk w kolorze. Na co możemy liczyć?

Kupując najtańszy tusz Canon 545 zapłacimy około 77 zł. W kartridżu będzie mieścić się około 8 ml atramentu, co wystarczy na pokrycie 180 stron. Jeżeli zdecydujemy się na wersję XL, to otrzymamy 15 ml, co wystarczy na 400 stron tekstu.

Oszczędność w przypadku produktów takich jak tusze Canon 545 jest bardzo wysoka, jeżeli zakupimy wersję XL.

Jakość wydruku czy wydajność? Na które parametry patrzeć wybierając tusz Canon 545?

W trakcie uzupełniania swojego koszyka zakupowego stajemy przed wyborem: zamiennik tuszu Canon 545 czy oryginał?

Jak się okazuje produkt taki jak tusz Canon 545 zamiennik ma w cenie podobnej do dużego opakowania tuszu oryginalnego. Nie sprawia to jednak, że nabywanie zamienników w tym przypadku jest nieopłacalne, bo jeżeli chodzi o druk w kolorze, to możemy zaoszczędzić około 15 – 20 zł na opakowaniu.

Wysokiej jakości odpowiedniki zapewnią wyraźny i czytelny tekst, ponieważ będą posiadały recepturę podobną do tego, co oferuje sam producent.

Tusz do drukarki canon 545 dostępny na stronie https://www.drtusz.pl/tusze-canon-545-zamienniki-oryginalne-c-50500003694.html

Comments are closed.