Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP do biura

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP cieszą się zaufaniem i dobrą renomą na całym świecie. Zapewniają to swojej niezawodności i trwałości. Charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością druku. Poniżej przedstawione zostały najpopularniejsze modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki HP zaprojektowane z myślą o pracy biurowej. 

HP LaserJet Enerprise

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Enterprise zostało zaprojektowane z myślą o małych przedsiębiorstwach wymagających niezawodności oraz doskonałej łączności. 

Technologia druku HP3 zapewnia najlepsze zabezpieczenie druku nakładając skuteczną wielowarstwową ochronę zapewniając tym samym bezpieczeństwo danych. 

Jest to model, który cechuje się maksymalną wydajnością, gdyż może drukować nawet z prędkością do 65 stron na minutę. Umożliwi to przyspieszenie przepływu danych.

Wydajne i oszczędne drukowanie – technologia JetIntelligence w połączeniu z oryginalnymi tonerami HP daje świetne rezultaty, jeśli chodzi o oszczędność.

HP OfficeJet Pro

Drukarki HP wielofunkcyjne umożliwiają oszczędność czasu dzięki HP Smart Tasks. Jest to technologia umożliwiająca automatyczne drukowanie i skanowanie dwustronne.

Podajnik automatyczny mieszczący 35 arkuszy zapewnia szybką i niemal bezobsługową pracę. 

Przeznaczona jest dla zespołów 5 osobowych, a przewidziana liczba drukowanych stron to maks. 1500 str./miesiąc.

Drukarka laserowa HP Neverstop

Zastosowana w niej nowatorska technologia umożliwi wydajniejsza pracę z jednoczesną redukcją kosztów. 

Model ten umożliwia szybkie napełnianie toneru. 

Warto wspomnieć, że charakteryzuje się najniższym zużyciem tuszu, ponieważ zaoszczędzić można nawet do 80%, nie rezygnując ze świetnej jakości wydruku. 

Podsumowanie

Oferowane przez firmę HP urządzenia wielofunkcyjne nie idą na kompromis oferując jednocześnie trzy najważniejsze cechy: oszczędność, szybkość druku, wysoką jakość i zabezpieczenie druku. 

HP – urządzenia wielofunkcyjne dostępne tutaj.

Comments are closed.