Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet F4180

Wprowadzenie na rynek drukarek laserowych miało błyskawicznie wyprzeć modele atramentowe. Tak się jednak nie stało, a budżetowe urządzenia wielofunkcyjne wykorzystujące atrament są nadal chętnie kupowane głównie przez użytkowników domowych, ale nie tylko.

HP Deskjet F4180 – podstawowe informacje o tuszach

Do prawidłowej pracy opisywanego urządzenie niezbędne są dwa pojemniki z tuszem. W przypadku oryginalnych kartridży w wersji podstawowej pojemność wynosi 5 ml i umożliwia wydrukowanie do 190 czarno-białych arkuszy w formacie A4 i do 165 kolorowych. Na rynku dostępne są jeszcze dwa kolorowe wkłady atramentowe o pojemności 11 i 17 ml, pozwalające na wydrukowanie odpowiednio do 415 i 500 stron. Kupując zamienniki produkowane przez renomowany firmy z wieloletnim doświadczeniem, ryzyko awarii jest minimalne, a w razie jakichkolwiek problemów obsługa techniczna sklepu natychmiast je rozwiązuje na korzyść klienta. Największe kolorowe zamienniki mają aż 36 ml i umożliwiają wydruk do 1060 stron. Natomiast czarne wkłady atramentowe mają pojemność do 44 ml i pozwalają na wydruk do 1200 arkuszy. Korzystając z tańszych zamienników, użytkownik może znacząco obniżyć koszty wydruku, dzięki czemu nawet podczas intensywnej eksploatacji wydatki przeznaczone na drukarkę nie będą nadmiernie obciążały domowego budżetu.

Hewlett-Packard Deskjet model F4180 – podstawowe informacje

Opisywane urządzenie HP F4180 https://www.drtusz.pl/tusze-do-hp-deskjet-f4180-zamienniki-oryginalne-c-10222009742.html łączy w sobie najważniejsze zalety drukarki, kopiarki oraz ksera. Wysoka rozdzielczość wydruku sprawia, że idealnie nadaje się ono nie tylko do produkowania dokumentów tekstowych, ale również do wydruku kolorowych obrazów cechujących się naturalnym odwzorowaniem kolorów, dużą ilością szczegółów oraz wyrazistością. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z niską wagą sprawiają, że urządzenia produkowane przez firmę HP mogą być wykorzystywane nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

Comments are closed.