Główne zalety urządzenia wielofunkcyjnego Epson L386

Użytkownicy sprzętu typu all-in-one cenią sobie głównie wszechstronne użytkowanie i szeroką funkcjonalność. Połączenie skanera, drukarki i kopiarki w jednym egzemplarzu sprawia, że urządzenia wielofunkcyjne są równie chętnie kupowane do zastosowań domowych, jak i do pracy w niewielkich biurach.

Czym wyróżnia się Epson L386?

Jedną z najważniejszych zalet opisywanego urządzenia jest niski koszt wydruku. Zastosowanie niezwykle pojemnych zbiorników na tusz sprawia, że sprzęt w zależności od rozdzielczości i stopnia pokrycia strony atramentem może wydrukować do 13 000 czarno-białych stron i 6 500 kolorowych. Kolejną niezwykle przydatną zaletą urządzenia jest wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu drukarka łączy się bezprzewodowo nie tylko z komputerami, ale również z urządzeniami mobilnymi.

  • Maksymalna rozdzielczość wydruków na poziomie 5760×1440 dpi sprawia, że urządzenie jest wykorzystywane m.in. do drukowania wysokiej jakości fotografii cechujących się naturalnym odwzorowaniem kolorów oraz dużą szczegółowością i wyrazistością.
  • Niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 38 dB zapewnia komfortowe użytkowanie zarówno w warunkach domowych, jak i w biurze.
  • Szybki skaner oferujący jakość 1200×2400 dpi pozwala na precyzyjne skanowanie nie tylko dokumentów tekstowych, ale również obrazów i zdjęć.
  • Drukarka ma możliwość dwustronnego druku, dzięki czemu koszty eksploatacji urządzenia są jeszcze niższe.

Kupując zarówno oryginalne wkłady atramentowe do Epson L386, jak i wysokiej jakości zamienniki charakteryzujące się atrakcyjną ceną, warto wybierać renomowany sklep Dr Tusz z wieloletnim doświadczeniem w branży. W przypadku zakupu kompletu zamienników w kolorze czarnym, purpurowy, błękitnym i żółtym użytkownik otrzymuje aż 280 ml atramentu, co pozwala obniżyć koszt wydruku jednej strony do 0,27 grosza

Comments are closed.