Canon Pixma model MG3650

Urządzenie wielofunkcyjne produkowane przez firmę Canon wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Łączy w sobie najważniejsze zalety drukarki, kopiarki i skanera. Wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz stosunkowo niską wagą, dzięki czemu może być używane nawet w niewielkich pomieszczenia. Z tego powodu jest chętnie kupowane do mieszkań i kawalerek. Zastosowanie modułu Wi-Fi umożliwia bezprzewodową komunikację z komputerem.

Najważniejsze parametry modelu MG3650

Do prawidłowej pracy drukarki niezbędne są dwa pojemniki z tuszem. Można kupić je zarówno jako zestaw, wówczas cena jest bardziej atrakcyjna, jak i pojedynczo.

  • Jedną z najważniejszych zalet opisywanego urządzenia jest wysoka jakość kolorowych wydruków, która jest szczególnie istotna podczas drukowania fotografii. Maksymalna rozdzielczość na poziomie 4800 dpi sprawia, że zdjęcia charakteryzują się dużą szczegółowości oraz wyrazistością. Urządzenie potrzebuje około 44 sekund, aby wydrukować fotografię w formacie 10×15 cm bez marginesów.
  • Skaner cechuje 48-bitowa głębia kolorów, dzięki czemu produkowane pliki wyróżniają się niezwykle naturalnym odwzorowaniem barw. Maksymalna rozdzielczość optyczna na poziomie 1200×2400 dpi jest w zupełności wystarczająca dla większości użytkowników.
  • Niski pobór energii elektrycznej sprawia, że drukarka jest bardzo energooszczędna nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

W przypadku zakupu kompletu oryginalnych pojemników z tuszem w wersji XL, klient otrzymuje aż 36 ml atramentu pozwalającego na wydruk do 1000 stron A4. Podstawowa wersja zapewnia do 360 wydruków. Urządzenie wielofunkcyjne Canon MG3650 – https://www.drtusz.pl/tusze-do-canon-pixma-mg3650-oryginalne-c-10522050182.html współpracuje zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i Android, iOS oraz MacOS, dzięki czemu użytkownik może drukować zdjęcia nie tylko bezpośrednio z komputera, ale również z telefonu lub tabletu.

Comments are closed.