Urządzenie wielofunkcyjne HP 2130

Sprzęt typu all-in-one cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na swoją wszechstronność i wielozadaniowość. Kupowany jest przede wszystkim przez użytkowników domowych oraz niewielkie firmy. Pomimo szerokiej funkcjonalności cechuje się kompaktowymi rozmiarami oraz stosunkowo niską wagą, dlatego idealnie nadaje się do pracy w niewielkich pomieszczeniach.

Główne informacje o HP Deskjet 2130

Opisywany model należy do segmentu budżetowego, dlatego jest często wybierany przez osoby, które nie planują intensywnie eksploatować urządzenia. Drukarka może być wykorzystywana zarówno do wydruków monochromatycznych, jak również do kolorowych. Jakie są najważniejsze zalety sprzętu produkowanego przez Hewlett-Packard?

  • Podajnik papieru mieści do 60 arkuszy w formacie A4, a normatywne wykorzystywanie sprzętu oscyluje w okolicach 1000 wydruków miesięcznie.
  • W przypadku druku kolorowego maksymalna prędkość wydruku wynosi 16 stron na minutę, natomiast czarno-białego 20. Wysoka jakość wydruków na poziomie 4800×1200 dpi pozwala na drukowanie niezwykle szczegółowych i wyraźnych fotografii i obrazów.
  • Urządzenie jest wyposażone w szybki skaner, umożliwiający tworzenie plików w maksymalnej jakości 1200×1200 dpi. Kopiarka oferuje rozdzielczość na poziomie 600×300 dpi.

Kolejną zaletą urządzenia jest funkcja Smart Install, umożliwiająca błyskawiczną konfigurację sprzętu bez konieczności użycia płyty instalacyjnej, co jest szczególnie przydatne dla mniej doświadczonych użytkowników. Sprzęt łączy się z komputerem za pomocą przewodu USB 2.0. Do prawidłowej pracy drukarki wymagane są dwa pojemniki z tuszem. Zarówno oryginalne kartridże, jak i wysokiej jakości zamienniki, w zależności od jakości wydruku oraz pokrycia strony, umożliwiają wydrukowanie nawet kilkuset arkuszy w formacie A4.

Sprawdź www.drtusz.pl

Comments are closed.