Urządzenia wielofunkcyjne Canon MG5750

Urządzenia typu all-in-one cechuje szeroka funkcjonalność i wielozadaniowość. Łączą one w sobie najważniejsze funkcje drukarki, kopiarki i skanera. Zazwyczaj są kupowane przez użytkowników domowych, jednak znajdują również zastosowanie zarówno w mikro, jak i małych przedsiębiorstwach.

Canon MG5750 – podstawowe informacje

Budżetowe urządzenie produkowane przez firmę Canon jest niezwykle popularne m.in. ze względu na stosunkowo niską cenę zakupu oraz wysoką jakość wydruków, zwłaszcza w kolorze. Wbudowany podajnik papieru pomieści do 100 arkuszy w formacie A4, a wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodową komunikację m.in. z komputerem.

Maksymalna rozdzielczość wydruków zarówno w kolorze, jak i monochromatycznych wynosi 4800 x 1200 dpi. Urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane do drukowania nie tylko dokumentów tekstowych, ale również do fotografii. Szybkość wydruku na poziomie około 12 stron na minutę w przypadku druku czarno-białego i 9 w przypadku kolorowego jest w zupełności wystarczająca dla niezbyt wymagających użytkowników.

Jakość skanera na poziomie 1200×2400 dpi pozwala na tworzenie szczegółowych skanów zdjęć, map, obrazów oraz tekstów. Urządzenie ma wbudowany port USB 2.0 umożliwiający komunikację z komputerem.

Niski poziom hałasu na poziomie 43 dB, w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami i stosunkowo niską wagą sprawiają, że sprzęt idealnie nadaje się do małych pomieszczeń i świetnie sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach lub kawalerkach.

Do prawidłowego działania drukarki niezbędny jest zestaw tuszów w kolorze czarnym, purpurowym, żółtym i błękitnym. Zarówno w przypadku oryginalnych produktów, jak i zamienników charakteryzujących się atrakcyjną ceną, Canon MG5750 – https://www.drtusz.pl/tusze-do-canon-pixma-mg5750-zamienniki-oryginalne-c-10522045632.html , w zależności od jakości i stopnia pokrycia strony, umożliwia wydruk od kilkuset do kilku tysięcy arkuszy w formacie A4.

Comments are closed.