HP DeskJet 3520

Urządzenia wielofunkcyjne łączą w sobie wszystkie najważniejsze zalety kopiarki, drukarki oraz skanera, dlatego są chętnie kupowane nie tylko przez użytkowników domowych, ale również przez niewielkie firmy, które nie potrzebują wysokowydajnego sprzętu. W przeciwieństwie do kolorowych drukarek laserowych, modele atramentowe charakteryzują się stosunkowo niską ceną zakupu. Ponadto wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu mogą pracować nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

Najważniejsze zalety HP DeskJet 3520

Opisywane urządzenia ma wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu może bezprzewodowo komunikować się nie tylko z komputerem, ale również ze smartfonem i tabletem. Maksymalna prędkość wydruku monochromatycznego i kolorowego to 8 stron na każdą minutę pracy urządzenia. Sprzęt oferuje maksymalną jakość na poziomie 4800 x 1200 dpi, co jest w pełni wystarczające do drukowania dokumentów tekstowych, grafik, fotografii, a nawet map. Podajnik papieru mieszczący do 80 arkuszy w formacie A4 znacząco podnosi komfort pracy, zaś czytelny wyświetlacz LCD gwarantuje prostą i intuicyjną obsługę. Sprzęt jest w pełni kompatybilny zarówno z systemem operacyjnym macOS, jak i Windows.

Eksploatacja

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3520 – www.drtusz.pl/hp-deskjet-3520-all-in-one-printer-series-c-10222001431.html wymaga instalacji czterech pojemników z tuszem w kolorze purpurowym, błękitnym, żółtym i czarnym. Zarówno w przypadku zakupu oryginalnych, jak i wysokiej jakości zamienników, koszty wydruku jednej strony są stosunkowo niskie i mogą wynosić nawet 1,8 grosza. Najlepiej wybierać zestawy, które charakteryzują się najbardziej atrakcyjną ceną i w zależności od stopnia pokrycia strony oraz jakości, umożliwiają wydruk do 6000 stron w formacie A4. Warto również zaznaczyć, że opisywane urządzenie wyróżnia się niskim poborem prądu, dlatego nawet w przypadku intensywnej eksploatacji nie ma znaczącego wpływu na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Comments are closed.