Canon MG3050, tusz do wkładów atramentowych i CISS

Tusz to płynna substancja barwiąca służąca do pisania lub tworzenia obrazów za pomocą piór wiecznych lub wiecznych, stempli, rysików mechanicznych i drukarek atramentowych. Wszystkie barwniki, niezależnie od ich zastosowania, mają wiele różnych wymagań, z których każde jest bardzo ważne. Kolor musi być nasycony i odporny na działanie światła i promieni słonecznych przez długi czas.

Tusz do drukarki Canon Pixma MG3050 najlepiej uzupełniać atramentem wodorozcieńczalnym lub pigmentowym Ink-Mate – jest to wygodna i opłacalna opcja, zarówno do użytku domowego, jak i do użytku przez firmy świadczące usługi fotograficzne i poligraficzne.

Zalety drukowania z uniwersalnym ink-mate

  • Przystępny koszt atramentu wodorozcieńczalnego i pigmentowego;
  • Wysokiej jakości wydruki;
  • Naturalne odwzorowanie kolorów i naturalność powstałych obrazów i fotografii;
  • Możliwość drukowania na zwykłym i błyszczącym papierze fotograficznym.

Sklepy oferują zakup atramentu do Canon MG3050, którego atrament ma dobre właściwości i jest idealny do drukowania zdjęć na drukarkach Canon.
W sprzedaży dostępne są zestawy atramentów (czarny, magenta, cyjan, żółty), a także farby osobno w trzech możliwych opcjach: 100 ml, 500 ml i 1000 ml.

Cel kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych

Zestawy składają się z czterech podstawowych kolorów: czarnego, cyjanowego, żółtego i magenta. Ich połączenie pozwala przenosić dowolne tony i odcienie obrazów na biurowy i błyszczący papier fotograficzny.

Mogą być używane do drukowania streszczeń, zadań szkolnych i notatek w domu. Ponadto są przeznaczone do tworzenia wysokiej jakości produktów drukowanych (wizytówki, broszury itp.). Idealny do laboratoriów fotograficznych.

 Urządzenie wkładów jest dość proste: możesz samodzielnie napełnić je odpowiednim kolorem, bez udziału specjalistów, do tego potrzebujesz atramentu i strzykawki. Wystarczy zajrzeć do katalogu naszego sklepu internetowego i kupić tusz do drukarki Canon Pixma MG3050, której tusz się skończył. Wlej atrament do wkładu za pomocą strzykawki i kontynuuj drukowanie.

Canon Pixma MG3050 tusze zamienniki dostępne na stronie https://www.doktortusz.pl/canon-pixma-mg3050,k10522056732

Comments are closed.